VIDEO

Bądź na bieżąco

Dodaj
Hotel Centuria Wellness & SPA

Centuria dla najmłodszych

Hotel Centuria Wellness & Spa to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Atrakcje w hotelu jak i w jego okolicy dostarczą mnóstwo radości oraz wiele wspomnień dla małych i dużych.
Hotel organizuje również w trakcie pobytów pakietowych (wakacje, ferie, święta, długie weekendy), wyjątkowe animacje pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Nasi najmniejszi Goście stają się najmłodszymi Szefami Kuchni, mistrzami sportu i pływania, artystami plastykami czy też tancerzami. Przygotowujemy namiotowe miasteczko, kolorowe dmuchańce i wiele innych zabaw pod okiem animatorów.
 

sectionImage
sectionImage

Dla najmłodszych Gosci

Wewnętrzny kącik zabaw dla dzieci nie pozwoli naszym milusińskim się nudzić. Świetnej zabawy dostarczą również piłkarzyki, bilard czy ping-pong. Na zewnątrz proponujemy mini plac zabaw z huśtawką, zjeżdżalnią, domkiem i piaskownicą gdzie dzieci mogą na łonie natury bezpiecznie wypocząć.
Aby ułatwić pobyt z małym dzieckiem dysponujemy: łóżeczkami turystycznymi, wanienkami, podgrzewaczem do butelek, szlafrokami dla dzieci oraz innymi akcesoriami niezbędnymi podczas wyjazdu z domu.
Do dyspozycji małych gości jest wypożyczalnia gier planszowych oraz mini biblioteczka. Ponadto tylko dla nich Szef Kuchni przygotował specjalną kartę menu, która zadowoli najbardziej kapryśne podniebienia.

Zobacz menu dla dzieci


PARTNER
Hotel Centuria Wellness & SPA Ogrodzieniec, Centuria 1 +48 (32) 678 35 00
hotelsystems.pl