VIDEO

Bądź na bieżąco

Dodaj
Hotel Centuria Wellness & SPA

Dotyk luksusu

Każda kobieta jest wyjątkowa, każda ma inne potrzeby i przyzwyczajenia. Doskonale o tym wiemy. Czasem szybkie tempo życia, stres i zmęczenie sprawiają, że przestajemy widzieć świat w tęczowych barwach. Pozwól więc, że otoczymy Cię odrobiną luksusu. Spędzisz u nas dwa cudowne dni, które przyniosą Ci chwilę wytchnienia i relaksu. Nasze centrum SPA&Wellness czeka z bogatą ofertą masaży i zabiegów na ciało. Aromatyczna kąpiel z olejkami, masaż hawajski, maska nakładana na całe ciało oraz naturalny peeling doda Twemu ciału wigoru. Dopełnieniem całości będzie uczta smaków w naszej restauracji. Nie zwlekaj dłużej, zarezerwuj pobyt w Hotelu Centuria Wellness&SPA już dziś i przekonaj się, że świat ma wiele barw!

W PAKIECIE:

  • 2 noclegi wraz ze śniadaniem
  • 2 obiadokolacje
  • 2x drink bezalkoholowy lub smoothie z owoców sezonowych dla pobudzenia zmysłów

ZABIEGI SPA DLA KAŻDEGO GOŚCIA:

  • masaż Hawajski Lomi Lomi  -  wspaniały masaż o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Lomi Lomii wyzwala pozytywną energie, która przyczynia się do ponownego odkrycia radości i chęci do życia, a ponadto wnosi w świadomość wiele światła i miłości do wszystkiego dookoła. Po masażu ma się wrażenie lekkości, błogości, zadowolenia, spełnienia i postrzega się siebie jako człowieka, przed którym świat stoi otworem i który nie lęka się żadnych zmian.
  • zabieg na ciało do wyboru - połączenie peelingu ciała, maski nakładanej w kapsule Derma Life, bądź na łożu parowym Madeira oraz masła odżywczego na zakończenie zabiegu.
  • zabieg na twarz dobierany indywidualnie do rodzaju cery marki Academie
  • masaż pleców (20 minut) 
  • multisensoryczny masaż dźwiękiem na kołysce Alpha Sha

PONADTO CODZIENNIE:

korzystanie z basenu z jacuzzi z masażami wodnymi, przeciwprądem, łaźni tureckiej, sauny fińskiej z misą lodową, systemu natrysków z biczami szkockimi, deszczem amazońskim oraz zabiegów metodą Kneippa.

Pakiet nie obowiązuje w przedłużone weekendy, weekendy tematyczne i Święta.


PARTNER
Hotel Centuria Wellness & SPA Ogrodzieniec, Centuria 1 +48 (32) 678 35 00
hotelsystems.pl