VIDEO

Bądź na bieżąco

Dodaj
Hotel Centuria Wellness & SPA

Promocje

Jesień to okres regeneracji skóry po działaniu letniego słońca. To idealny czas aby przygotować zmęczoną promieniami słonecznymi cerę na nadejście zimy. Ta pora roku to doskonały czas na wykonanie zabiegów, których nie należy wykonywać w okresie mocnego nasłonecznienia. Jesienią pogoda jest w miarę stabilna – nie ma silnego słońca ani mrozu a wilgotność powietrza jest odpowiednia – dlatego też intensywne zabiegi regeneracyjne warto zaplanować właśnie na tę porę roku. W Centrum SPA Hotelu Centuria na ten okres przygotowaliśmy dla Was promocje zabiegów pielęgnacyjnych i regenerujących aby najlepiej dla potrzeb skóry wykorzystać jesienny czas. 

Serdecznie zapraszamy!
 
Oferta promocyjna obowiązuje w terminie 01.09.2017 - 30.11.2017  nie łączy się z innymi promocjami i ofertami rabatowymi.
sectionImage
sectionImage

PEELING KAWITACYJNY / MIKRODERMABRAZJA Z MASKĄ 80 ZŁ (zamiast 100 zł)

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda, którą w gabinetach kosmetycznych wykorzystuje się do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.
Zabieg ten wykonywany jest za pomocą urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

sectionImage
sectionImage

ZABIEG NA CIAŁO 170 ZŁ (zamiast 200 zł)

Odpowiednia pielęgnacja pozwala na długo utrzymać skórę ciała we właściwej kondycji i nawilżeniu. Proponowane przez nas zabiegi na ciało marki Purles to indywidualnie dobrana kompletna terapia Wellness zapewniająca wyjątkowe doznania relaksacyjne i natychmiastowe efekty.
Każdy zabieg składa się z peelingu ciała, który przygotowuje skórę do wchłaniania składników czynnych zawartych w maskach i masłach. Kolejnym etapem po peelingu jest nałożenie maski. Efekt maski wzmacniany jest przez działanie podwyższonej temperatury,
Składniki czynne zawarte w maskach Purles uwalniane są pod wpływem podwyższonej temperatury. Zabieg w masce odbywa się na łożu Madeira lub w kapsule Dermalife.
Na zakończenie zabiegu w ciało wmasowany jest balsam. 

sectionImage
sectionImage

MASAŻ RELAKSUJĄCY ŚWIECĄ 139 ZŁ (zamiast 180 zł)

Masaż aromatyczną świecą to doskonały wybór dla wszystkich amatorów olejków do masażu. Do masażu zamiast oliwki używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników. W przeciwieństwie do tradycyjnych świec nie zawierają one produktów ropopochodnych, ani parafiny. W trakcie masażu rozlewa się ciepły aromatyczny olejek. Stąd też mówi się, że masaż świecą łączy trzy elementy terapeutyczne: masaż, aromaterapię i leczenie ciepłem. Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. 

sectionImage
sectionImage

ZABIEG NA OKOLICE OCZU 99 ZŁ (zamiast 110 zł)

Skóra pod oczami różni się od skóry reszty twarzy. Pod oczami i w „dolinie łez” skóra jest bardzo cienka, płytko unaczyniona, słabiej natłuszczona, niemal pozbawiona gruczołów łojowych. Skóra w tych okolicach również bardziej pracuje niż w pozostałych częściach twarzy: mrużenie oczu, uśmiechanie się powodują szybsze powstawanie zmarszczek. Przebywanie w klimatyzowanych i sztucznie oświetlanych pomieszczeniach również jej nie sprzyja. Specjalistyczne zabiegi na okolice oczu są idealną propozycją dla osób, które mają obawy przed inwazyjnymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. W ramach tej opcji mamy do wyboru dwa różne zabiegi. Obydwa gwarantują widoczne rezultaty.
Pierwszy z nich to zabieg przeciwzmarszczkowy okolic oczu. Poprawia on nasze linie oraz spłyca zmarszczki. Nawilża oraz napina skórę wokół oczu.
Drugi zabieg to usuwanie opuchlizny powiek. Daję on ulgę naszym zmęczonym i opuchniętym oczom. Głęboko nawilża oraz wygładza okolice oczu.

sectionImage
sectionImage

Kontakt i rezerwacja zabiegów

Rezerwacja zabiegów, zakup voucherów w Recepcji SPA
tel. +48 32 678 35 02
mail: recepcjaspa@hotelcenturia.pl


PARTNER
Hotel Centuria Wellness & SPA Ogrodzieniec, Centuria 1 +48 (32) 678 35 00
hotelsystems.pl