VIDEO

Bądź na bieżąco

Dodaj
Hotel Centuria Wellness & SPA

Promocje

Prawidłowa pielęgnacja zimą stawia przede wszystkim na odpowiednie oczyszczenie cery oraz nawilżenie i odżywienie ciała. W czasie mrozów niezwykle ważne jest również aby zadbać o skórę dłoni. O tej porze roku o nie trzeba dbać wyjątkowo troskliwie. Zima to także doskonały okres na zabiegi złuszczające i mechaniczne, których nie należy wykonywać w mocno nasłonecznionych miesiącach. Wszystkie najważniejsze zasady zimowej pielęgnacji wzięliśmy pod uwagę tworząc dla Państwa zimową ofertę promocyjną Centrum SPA Hotelu Centuria.

Serdecznie zapraszamy!
 
Oferta promocyjna obowiązuje w terminie 01.12.2017 - 28.02.2018  nie łączy się z innymi promocjami i ofertami rabatowymi.
sectionImage
sectionImage

PEELING KAWITACYJNY / MIKRODERMABRAZJA Z MASKĄ 80 ZŁ (zamiast 100 zł)

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda, którą w gabinetach kosmetycznych wykorzystuje się do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.
Zabieg ten wykonywany jest za pomocą urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

sectionImage
sectionImage

RYTUAŁ NA CIAŁO 240 ZŁ (zamiast 290 zł)

Odpowiednia pielęgnacja pozwala na długo utrzymać skórę ciała we właściwej kondycji i nawilżeniu. Proponowane przez nas zabiegi na ciało marki Secret Soap to indywidualnie dobrana kompletna terapia Wellness zapewniająca wyjątkowe doznania relaksacyjne i natychmiastowe efekty. Każdy zabieg składa się z peelingu ciała, który przygotowuje skórę do wchłaniania składników czynnych zawartych w maskach i masłach. Kolejnym etapem po peelingu jest nałożenie maski. Efekt maski wzmacniany jest przez działanie podwyższonej temperatury,
Składniki czynne zawarte w maskach Secret Soap uwalniane są pod wpływem podwyższonej temperatury. Na zakończenie rytuału wykonujemy 45 minutowy masaż relaksujący całego ciała.

sectionImage
sectionImage

MASAŻ RELAKSUJĄCY ŚWIECĄ 139 ZŁ (zamiast 180 zł)

Masaż aromatyczną świecą to doskonały wybór dla wszystkich amatorów olejków do masażu. Do masażu zamiast oliwki używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników. W przeciwieństwie do tradycyjnych świec nie zawierają one produktów ropopochodnych, ani parafiny. W trakcie masażu rozlewa się ciepły aromatyczny olejek. Stąd też mówi się, że masaż świecą łączy trzy elementy terapeutyczne: masaż, aromaterapię i leczenie ciepłem. Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. 

sectionImage
sectionImage

PARAFINA DŁONI 30 ZŁ (zamiast 40 zł)

To idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rak. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczą różnicę. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt utrzymuje się przez kilka dni. Parafina na dłonie polecana jest przede wszystkim jesienią i zimą ze względu na mocno rozgrzewające działanie.

sectionImage
sectionImage

Kontakt i rezerwacja zabiegów

Rezerwacja zabiegów, zakup voucherów w Recepcji SPA
tel. +48 32 678 35 02
mail: recepcjaspa@hotelcenturia.pl


PARTNER
Hotel Centuria Wellness & SPA Ogrodzieniec, Centuria 1 +48 (32) 678 35 00
hotelsystems.pl