VIDEO

Bądź na bieżąco

Dodaj
Centuria Hotel&Natural SPA

O Hotelu

Hotel Centuria Wellness&SPA*** wyjątkowe miejsce w wyjątkowej okolicy
Hotel Centuria Wellness&SPA*** zlokalizowany jest w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, nieopodal ruin Zamku Ogrodzieniec. Z racji swojego atrakcyjnego położenia stanowi idealne miejsce noclegowe podczas wakacji, krótkich podróży weekendowych, ale także podczas wyjazdów służbowych, szkoleń i kameralnych konferencji. 
sectionImage
sectionImage

Z dala od miejskiego zgiełku w samym sercu Jurajskiego Parku Krajobrazowego...

Malowniczo położony w samym środku sosnowego lasu z dala od miejskiego zgiełku pozwala naprawdę wypocząć. Otoczenie hotelu, dzięki możliwości bezpośredniego kontaktu z naturą sprzyja relaksowi, a także gwarantuje, że Goście nie będą się nudzić. Okoliczne lasy zapraszają do spacerów, a piękne ukształtowanie terenu w postaci jaskiń i skał o niezwykłym wyglądzie to uczta dla oczu i gratka dla wielbicieli wspinaczek skałkowych. Ruiny średniowiecznych zamków to specyfika Jury Krakowsko-Częstochowskiej i cel wielu wycieczek.
sectionImage
sectionImage

Odpocznij w naszych pokojach

Hotel Centuria posiada 31 komfortowych pokoi, restauracje oferującą kuchnię polską oraz europejską, przytulną kawiarnię, nastrojowy Club Oceanic oraz stylową Chatę Grillową i dwie sale konferencyjne.

sprawdź dostępność

sectionImage
sectionImage

Zrelaksuj się

Ekskluzywne Centrum SPA & Wellness oferuje szereg zabiegów kosmetycznych oraz wiele atrakcji Wellness, takich jak kołyska Alpha Sha czy słoneczna łąka. A wszystko to po to by każdy Gość poczuł się prawdziwie rozpieszczony korzystając z usług hotelu Centuria. 

Zobacz ofertę SPA&Wellness

sectionImage
sectionImage

Niesamowita okolica..

Pieszo, rowerem, autem, aktywnie, rekreacyjnie... każdy znajdzie coś dla siebie!

zobacz mapę atrakcji

sectionImage
sectionImage

Położenie

Jura Krakowsko- Częstochowska w sercu której znajduje się Hotel Centuria to niezwykle atrakcyjny turystycznie rejon Polski. Pełen jaskiń, wąwozów, nietypowych formacji skalnych. Szczególnie kojarzony z ruinami średniowiecznych zamków czyli Szlakiem Orlich Gniazd.
Szlak Orlich Gniazd jest laureatem Złotego Certyfikatu Polskiej Organizacji Turystycznej za najlepszy produkt turystyczny w2012 roku. Szlak - o łącznej długości 163,9 km prowadzi przez unikatową w skali kraju grupę zamków z kamienia wapiennego. Szlak przebiega przez dwa województwa: śląskie i małopolskie i na swych końcach łączy Jasną Górę z twierdzą na Wawelu. Swą poetycką nazwę szlak zawdzięcza ruinom i zamkom znajdującym się wzdłuż trasy, które budowane były najczęściej na szczytach wzniesień, pośród trudno dostępnych skał wapiennych, stąd wzięła się ich nazwa – „Orle Gniazda”.
Od niedawna Jura to również Szlak Zabytków Techniki pełen industrialnych zabytków. Z Centurii można wybrać się zarówno pierwszym jak i drugim szlakiem i przeżyć niezwykłą turystyczną przygodę.