VIDEO

Bądź na bieżąco

Dodaj
Hotel Centuria Wellness & SPA

Restauracja

         Zapraszamy Państwa w krainę smaków i zapachów. Nasze potrawy, przyrządzone z najwyższą dbałością o sztukę kulinarną, zauroczą każdego smakosza zarówno dań regionalnych jak i kuchni europejskiej
Do dyspzycji naszych Gości oddajemy stylową, elegancko wyposażoną restaurację ze szklanym okgrodem zimowym, kawiarnię, pub Oceanic a także dwa letnie tarasy. Dodatkową atrakcją jest zlokalizowana w ogrodzie stylowa chata grillowa.
sectionImage
sectionImage

Restauracja

07:00 - 10:00
Serwuje doskonałe śniadania w formie bufetu
Doskonale zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym posiłkem w ciągu dnia jest śniadanie. Dlatego też w naszej restauracji Goscie znajdą bogaty wybór energetycznych i zdrowych płatków śniadaniowych, wybór dżemów i konfitur. W hotelowym bufecie nie brakuje również świeżych warzyw: ogórków, pomidorów, papryki, szczypiorku. Bufet śniadaniowy uzupełniają świeże wędliny, sery białe i twarogi, sey żółte i pleśniowen a także wybór ryb. Bufet ciepły serwuje jajecznicę, kiełbaski lub parówki oraz zamiennie: naleśniki, racuchy, tosty. Wyborne śniadanie uzupełnia bufet napojów i świeżych sezonowych owoców.

13:00 - 22:00
Restauracja a la carte

ZOBACZ MENU

sectionImage
sectionImage

Kawiarnia

Czynna w godz: 11:00-22:00 

Kawiarnia serwuje wybór napojów ciepłych i zimnych oraz desery. W menu kawiarni znajduje się szeroki asortyment alkoholi polskich oraz eksportowanych a także karta win.  

Nowością w karcie jest oferta lokalnego piwa z Borwaru na Jurze. Wśród proponowanych piw znajduje się piwo Jurajskie Jasne Pełne, Pils, Miodowe, Bursztynowe oraz ciemne.

sectionImage
sectionImage

Pub Oecanic

Klub nocny, czynny okazjonalnie - wynajmowany na przyjęcia okolicznościowe i bankiety firmowe. Wystrój marynistyczny oraz okrągłe okna - bulaje z widokiem na basen dopełniają oceanicznej atmosfery. 

ZOBACZ OFERTĘ NA PRZYJĘCIA

sectionImage
sectionImage

Chata grillowa

Chata grillowa zlokalizowana w hotelowym ogrodzie może pomieścić  do 100 osób.Odbywają się tu różnego rodzaju grillowe przyjęcia, barbecue, bankiety firmowe oraz posiłki plenerowe.