VIDEO

Bądź na bieżąco

Dodaj
Hotel Centuria Wellness & SPA

Zimowy Relaks Miód&Cytryna

Gdy nadchodzi zimowy czas, warto pomyśleć o chwili wytchnienia, relaksu i zadbać o zdrowie. W samym sercu Jury położony jest Hotel Centuria Wellness&SPA. Otoczony pięknym lasem, kameralny, rodzinny. Każdy, kto u nas był, potwierdza, że tu chce się wracać. Miło nam słyszeć te słowa, ponieważ ponad wszystko cenimy sobie zadowolenie naszych Gości. W pakiecie zimowym przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Motywem przewodnim będzie miód i cytryna, których to połączenie, które jest niezwykle korzystne dla ludzkiego organizmu zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Ich prozdrowotne właściwości doceniamy przede wszystkim zimą. Wzmacniają odporność, odżywiają skórę, poprawiają nastrój. W zimowe dni powitamy Was kubkiem aromatycznej herbaty, w strefie saun będzie czekać na Was relaksujący miodowo-cytrynowy peeling, a szef kuchni zadba o to, żeby serwowane posiłki rozpieściły Wasze podniebienia.

Pakiet Zimowy Relaks Miód&Cytryna zawiera:

  • 1 nocleg w pokoju ze śniadaniem w formie bufetu
  • obiadokolacja serwowana lub w bufecie*
  • poczęstunek powitalny: rozgrzewająca zimowa herbata z miodem i cytryną oraz tarta cytrynowa na miodowym spodzie z bezą francuską
  • relaksujący miodowo-cytrynowy peeling do samodzielnego nałożenia w strefie saun
  • korzystanie ze strefy Wellness (basen z jacuzzi, strefa saun)
  • rozgrzewający seans na słonecznej łące

* Obiadokolacje serwowane składają się z zupy, dania głównego i deseru. W cenie napoje ciepłe kawa lub herbata oraz napoje zimne (woda lub sok). W przypadku większej ilości osób obiadokolacje w formie bufetów.

Pakiet obowiązuje w terminie 01.12.2017 – 28.02.2018 z wyłączeniem terminów: 23-26.12, 29.12-1.01.2018, 16-18.02.2018

Zobacz także promocyjne zabiegi SPA >>>

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Recepcja tel. 32 678 35 00, email: recepcja@hotelcenturia.pl


PARTNER