VIDEO

Bądź na bieżąco

Dodaj
Centuria Hotel&Natural SPA

Eventy i outdoor

Jura Krakowsko-Częstochowska – idealne miejsce na integrację outdoor. Atrakcyjne położenie i ukształtowanie terenu sprzyja organizacji rozlicznych atrakcji teambulidingowych zarówno bezpośrednio w lesie przy Hotelu jak i w najbardziej atrakcyjnych rejonach Jury. 

sectionImage
sectionImage

Outdoor na Jurze - zobacz film

sectionImage
sectionImage

Przy Hotelu

Lokalizacja w leśnej głuszy sprzyja organizacji eventów na terenie przy hotelu. Organizujemy pikniki, zajęcia teambuildingowe w stylu akademii integracji, Ratowniczy Duch – zabawa z elementami pierwszej pomocy. Hitowe programy to programy kreatywne typu Buildersi czy Monster Garage. 

sectionImage
sectionImage

Offroad

Dwie  pustynie – Błędowska i Siedlecka  to miejsca wykorzystywane do organizacji imprez offroad. Pustynia Siedlecka  posiadająca  bardzo zróżnicowane ukształtowanie  terenu doskonale nadaje się do przeprowadzenia imprez w stylu Pustynna Burza czy Jurajski Offroad. W  ofercie również możliwość realizacji imprezy z quadami w kamieniołomie Niegowonice.  Imprezy tego typu to ogromna dawka adrenaliny dla Twoich Gości. 

sectionImage
sectionImage

Wspinaczka

Techniki linowe to najbardziej oczywiste programy integracyjne na Jurze z uwagi na sąsiadujące miasta skalne. Programy linowe tradycyjne i scenariuszowe dopasowane są do możliwości fizycznych wszystkich uczestników bez względu na wiek i płeć.

sectionImage
sectionImage

Na orientację

Imprezy na orientację z elementami zadań związanych z firmą przeżywają obecnie renesans. Małe zespoły, mapy, kompasy i punkty kontrolne ale również imprezy w oparciu o nadajniki GPS zgodnie z rozwijającym się obecnie nurtem Geocaching. Zadaniem gry na orientację w wersji tradycyjnej lub nowoczesnej jest pełna integracja zespołu. Najlepszy wybór jeśli zależy Ci na zbudowaniu ducha w zespole i poprawieniu relacji w grupie.

sectionImage
sectionImage

Zamek Ogrodzieniec

Zamek Ogrodzieniec jest doskonałym terenem do zorganizowania eventu dla firmy. Realizujemy tam nie tylko tradycyjne zwiedzanie ale również programy ze zwiedzaniem nocnym, turnieje rycerskie, poszukiwanie skarbów i wiele innych scenariuszy. 

sectionImage
sectionImage

Jurajskie wycieczki

Jura jest miejscem wartym odkrycia. Posiadamy w ofercie kilkanaście programów wycieczek Szlakiem Orlich Gniazd oraz innych Jurajskich atrakcji, które zachwycą Twoich Gości. Wśród nich:  Rezerwat Góry Zborów i Jaskinia Głęboka, Jaskinia Nietoperzowa, Zamki w Mirowie i Bobolicach, spacer grzędą skalną... to tylko wycinek możliwości wycieczkowych jakie oferuje Jura.  Nasz Hotelowy przewodnik jest do Waszej dyspozycji! 

sectionImage
sectionImage

Dowiedz się wiecej

Abyśmy mogli przygotować ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb napisz jak liczna jest Twoja grupa oraz ile czasu chcesz poświęcić na integrację outdoor. Im więcej szczegółów nam przekażesz tym lepszy program będziemy w stanie zaproponować. Jeśli obawiasz się, czy dysponujesz odpowiednim budżetem napisz nam również! Postaramy się dopasować program do możliwości Twojej firmy.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń lub napisz!
Tel. +48 32 678 35 03, 673 74 91
e-mail: marketing@hotelcenturia.pl