VIDEO

Bądź na bieżąco

Dodaj
Hotel Centuria Wellness & SPA

Wiosenne Promocje

Wiosna to najlepszy czas na zabiegi w SPA. Po zimowym letargu w Centrum SPA Hotelu Centuria odzyskasz pozytywną energię i wewnętrzną harmonię, gdzie dzięki fachowemu doskonale dobranym zabiegom Wasza cera nabierze blasku a ciało nabierze elastyczności i energii.
Skóra po zimie bywa szara, szorstka i źle odżywiona, brakuje jej witamin i składników odżywczych. Postaw na pielęgnację, która przywróci jej blask na wiosnę!

Oferta promocyjna obowiązuje w terminie 1.03.31.05.2019 i nie łączy się z innymi promocjami i ofertami rabatowymi
 
Zobacz również IDEALNY ZABIEG NA WIOSNĘ! TEGO NIE ZROBISZ LATEM! -  Mezoterapia  mikroigłowa Derma Fusion Pen >>>>
sectionImage
sectionImage

PEELING KAWITACYJNY / MIKRODERMABRAZJA Z MASKĄ 80 ZŁ (zamiast 100 zł)

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda, którą w gabinetach kosmetycznych wykorzystuje się do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.
Zabieg ten wykonywany jest za pomocą urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

sectionImage
sectionImage

MASAŻ RELAKSUJĄCY ŚWIECĄ 140 ZŁ (zamiast 180 zł)

Masaż aromatyczną świecą to doskonały wybór dla wszystkich amatorów olejków do masażu. Do masażu zamiast oliwki używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników. W przeciwieństwie do tradycyjnych świec nie zawierają one produktów ropopochodnych, ani parafiny. W trakcie masażu rozlewa się ciepły aromatyczny olejek. Stąd też mówi się, że masaż świecą łączy trzy elementy terapeutyczne: masaż, aromaterapię i leczenie ciepłem. Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. 

sectionImage
sectionImage

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA 290 ZŁ (zamiast 320 zł)

Zabieg bazuje na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry na różnej głębokości w zależności od potrzeb skóry.

Dzięki zabiegowi skóra jest głęboko nawilżona, pobudzona do produkcji kolagenu, a penetracja składników aktywnych w głąb skóry jest zwiększona. Do zabiegu dobierany jest indywidualnie mezokoktajl, odpowiadający potrzebom skóry.
Polecana jest seria 4 zabiegów.
sectionImage
sectionImage

ODŻYWCZO-REGENERUJĄCY ZABIEG NA CIAŁO 250 ZŁ (zamiast 300 zł)

Zabieg na ciało to prawdziwa ceremonia dla duszy i ciała skryta w 50 minutach. Peeling wspaniale pobudza mikrokrążenie i złuszcza martwy naskórek odsłaniając zdrową, gładką skórę, przygotowując do dalszych zabiegowych etapów. Maska nawilży i odżywii  skórę.Masło nakładane na zakończenie wzmocni działanie nawilżające i odżywcze maski i zabiezpieczy skóre przed działaniem warunków atmosferycznych.

sectionImage
sectionImage

Kontakt i rezerwacja zabiegów

Rezerwacja zabiegów, zakup voucherów w Recepcji SPA
tel. +48 32 678 35 02
mail: recepcjaspa@hotelcenturia.pl


PARTNER