VIDEO

Bądź na bieżąco

Dodaj
Hotel Centuria Wellness & SPA

Zimowe Promocje

Zima to czas, w którym nasza skóra odpoczywa od słońca, ale jest już narażona na działanie niskich temperatur, które sprzyjają przesuszeniu i podrażnieniu skóry.
To doskonały czas na wykonanie zabiegów, których nie należy wykonywać w okresie mocnego nasłonecznienia. Czas najlepszy na zabiegi złuszczające (mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, owocowy zabieg na ciało), przebudowywujące skóre (MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA) oraz zabiegi rozgrzewające, odżywcze i nawilżające (masaż relaksujący świecą, owocowy zabieg na ciało)  W Centrum SPA Hotelu Centuria na ten okres przygotowaliśmy dla Was promocje zabiegów specjalistycznych i regenerujących aby najlepiej dla potrzeb skóry wykorzystać zimowy czas.
 
Oferta promocyjna obowiązuje w terminie 01.12.2018 do 28.2.2019  nie łączy się z innymi promocjami i ofertami rabatowymi.
 
Zobacz również NOWOŚĆ!  -  Mezoterapia  mikroigłowa Derma Fusion Pen >>>>
sectionImage
sectionImage

PEELING KAWITACYJNY / MIKRODERMABRAZJA Z MASKĄ 80 ZŁ (zamiast 100 zł)

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda, którą w gabinetach kosmetycznych wykorzystuje się do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.
Zabieg ten wykonywany jest za pomocą urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą.

sectionImage
sectionImage

MASAŻ RELAKSUJĄCY ŚWIECĄ 140 ZŁ (zamiast 180 zł)

Masaż aromatyczną świecą to doskonały wybór dla wszystkich amatorów olejków do masażu. Do masażu zamiast oliwki używa się świec wykonanych w 100% z naturalnych składników. W przeciwieństwie do tradycyjnych świec nie zawierają one produktów ropopochodnych, ani parafiny. W trakcie masażu rozlewa się ciepły aromatyczny olejek. Stąd też mówi się, że masaż świecą łączy trzy elementy terapeutyczne: masaż, aromaterapię i leczenie ciepłem. Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. 

sectionImage
sectionImage

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA 290 ZŁ (zamiast 320 zł)

Zabieg bazuje na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry na różnej głębokości w zależności od potrzeb skóry.

Dzięki zabiegowi skóra jest głęboko nawilżona, pobudzona do produkcji kolagenu, a penetracja składników aktywnych w głąb skóry jest zwiększona. Do zabiegu dobierany jest indywidualnie mezokoktajl, odpowiadający potrzebom skóry.
Polecana jest seria 4 zabiegów.
sectionImage
sectionImage

OWOCOWY ZABIEG NA CIAŁO 180 ZŁ (zamiast 200 zł)

Zabieg na ciało to prawdziwa ceremonia dla duszy i ciała skryta w 50 minutach. Peeling wspaniale pobudza mikrokrążenie i złuszcza martwy naskórek odsłaniając zdrową, gładką skórę, przygotowując do dalszych zabiegowych etapów. Maska nawilży i odżywii  skórę.Masło nakładane na zakończenie wzmocni działanie nawilżające i odżywcze maski i zabiezpieczy skóre przed działaniem warunków atmosferycznych.

sectionImage
sectionImage

Kontakt i rezerwacja zabiegów

Rezerwacja zabiegów, zakup voucherów w Recepcji SPA
tel. +48 32 678 35 02
mail: recepcjaspa@hotelcenturia.pl


PARTNER