menu menu

Bądź na bieżąco

Dodaj
BLOG
Centuria Hotel&Natural SPA
Długi weekend na Jurze

Długi weekend na Jurze

Długi weekend na Jurze ‒ poznaj styczniowe atrakcje w Centuria Hotel&Natural SPA

Czy wiesz, że Jura Krakowsko-Częstochowska uznawana jest za jeden z najcenniejszych obszarów przyrodniczych w Polsce? Jest to największy chroniony w Polsce teren, którego bogactwa zachwycają i co roku przyciągają rzesze turystów. O każdej porze roku Jura oferuje bowiem szereg atrakcji. Nie zabraknie ich także podczas długiego styczniowego weekendu. Centuria Hotel&Natural SPA przygotował dla Was na ten czas specjalną ofertę!

Centuria Hotel&Natural SPA – odpocznij z dala od zgiełku miasta
Jeśli marzysz o chwili wytchnienia, potrzebujesz odpoczynku i chcesz się zregenerować, to zapraszamy do Centuria Hotel&Natural SPA. Nasz hotel to kameralny obiekt z basenem i strefą SPA, zlokalizowany w środku lasu, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Otoczenie hotelu zachęca do bezpośredniego kontaktu z naturą – spacery leśnymi dróżkami, zwiedzanie zamków w Ogrodzieńcu, Bobolicach czy w Olsztynie, Pustyni Błędowskiej, rezerwatów przyrody i parku Ojcowskiego, to tylko niektóre z możliwych do odwiedzenia miejsc. Wiele atrakcji na naszych Gości czeka także i w samym hotelu.

Długi weekend styczniowy w Centuria Hotel&Natural SPA ‒ terapia stresu
Z myślą o potrzebach tych, którzy żyją w ciągłym biegu i potrzebują skoncentrowanej dawki regeneracji, przygotowaliśmy specjalną ofertę. W pierwszy długi weekend nowego roku, w Centuria Hotel&Natural SPA odkryjemy przed Wami techniki radzenia sobie z sytuacjami stresowymi, obniżeniem nastroju i lękiem.
Specjalne warsztaty poprowadzi dr n. med. Małgorzata Jachacz – Łopata, współautorka poradnika „Wdech-Wydech. Jak dodać otuchy ciału w stresie”, propagatorka dobrego, świadomego ruchu i edukatorka zdrowotna.
Podczas 3-dnioweg pobytu zadbamy o to, aby każdy nasz Gość mógł doświadczyć chwil relaksu – zbawiennych dla ciała i dla ducha. Zorganizujemy dla Was pierwsze w nowym roku zimowe ognisko z grzanym cydrem i pieczonymi jabłkami oraz piankami dla najmłodszych. W strefie Wellness czekać będą na Was aromatyczne peelingi oraz zewnętrzne jacuzzi, które w miejmy nadzieję zimowej scenerii, gwarantuje niesamowite wrażenia i wspaniałe widoki na pobliski las. Odbędą się także warsztaty oddechowe, a do rezerwatu Góra Chełm zabierze Was przewodnik. Nie zabraknie również uczty dla podniebienia ‒ pyszne śniadania i obiadokolacje oraz bufet wykwintnych zup przygotuje nasz szef kuchni.

Dlaczego warto wybrać się na Jurę już w styczniu?
Okres okołoświąteczny zwykle pełen jest zadań do wykonania. Nie trudno o sytuacje stresowe, które dodatkowo potęguje zbliżający się koniec roku. Na ogół w tym czasie mamy napięty grafik w pracy, a całości dopełnia trwająca wciąż pandemia koronawirusa. Życie w ciągłym biegu niestety powoduje zmęczenie. Często też nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo stres wkracza do naszego codziennego życia, wpływając negatywnie nie tylko na nasze samopoczucie i kondycję fizyczną, ale też na relacje z bliskimi. Z tego względu tak ważne jest, a by na chwilę się zatrzymać i zadbać o swój dobrostan.
Podczas długiego weekendu styczniowego na Jurze w Centuria Hotel&Natural SPA poznacie wiele technik radzenia sobie ze stresem, zregenerujecie swoje siły witalne w sercu sosnowego lasu, w miejscu bez smogu, gdzie w powietrzu unosi się wspaniały zapach igliwia oraz zdrowej, regionalnej i niezwykle smacznej kuchni.
Przyjedź, doświadcz, a wiedzę zdobytą w trakcie tego weekendu wykorzystaj w codziennym życiu! Zapraszamy do rezerwacji pobytów – szczegóły na naszej stronie w zakładce oferty: Długi weekend styczniowy - terapia stresu.
 

← Wróć do Bloga