VIDEO

Bądź na bieżąco

Dodaj
Centuria Hotel&Natural SPA

Centuria Natural SPA

Centuria Hotel&Natural SPA położony jest w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, pośrodku sosnowego lasu, z dala od miejskiego zgiełku. Zapewnia niepowtarzalny klimat poprzez możliwość bliskiego obcowania z przyrodą oraz odpoczynku w kameralnym gronie, co idealnie łączy się z koncepcją holistycznego SPA, pozwalając na wyciszenie się oraz pełny relaks.
Jesteśmy na bieżąco z nowościami w dziedzinie naturalnej kosmetyki - to nasz priorytet. Dzięki temu możecie nie tylko skorzystać z przepięknie usytuowanego obiektu, wspaniałej kuchni, zaplecza basenowego oraz licznych atrakcji turystycznych, których nie brakuje na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej, ale i z innowacyjnych rytuałów, zabiegów kosmetycznych i masaży. Odpowiednio dobrane i dopasowane do Waszych potrzeb zabiegi opieramy w dużej mierze o naturalne kosmetyki. Nasze propozycje gwarantują regenerację oraz odnowę – nie tylko w zakresie dbania o ciało, ale również w wymiarze mentalnym i psychicznym. Wykwalifikowany zespół terapeutów Natural SPA zawsze służy pomocą w doborze zabiegów oraz wykonuje je w pełnym poszanowaniu prywatności każdego z naszych Gości.

Pobierz pełne menu Natural SPA >>>

sectionImage
sectionImage

Aromatherapy Associates

to luksusowa marka naturalnych kosmetyków SPA. Filozofia marki oparta jest o cenne składniki zawarte w naturalnych olejach esencjonalnych i dobór zapachów aromaterapeutycznych do indywidualnych potrzeb. Naturalne składniki zawarte w kosmetykach Aromatherapy Associate są starannie selekcjonowane a następnie ręcznie łączone – w ten sposób każdy z produktów nabiera unikalnych terapeutycznych właściwości. Zabiegi i produkty tej marki zostały wielokrotnie nagrodzone jako wysoce skuteczne, luksusowe i aromaterapeutyczne. Teraz Ty również, możesz poczuć ich luksusowe działanie.

sectionImage
sectionImage

Académie Scientifique de Beauté Paris

Academie – zdobywca wielu nagród za osiągnięcia swoich laboratoriów. Kosmeceutyki i zabiegi Derm Acte są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które wymagają bezinwazyjnego rozwiązania problemów skórnych z natychmiastowymi efektami. Ponadto program zwiększa i podtrzymuje efekty wykonanych już zabiegów estetycznych. Bycie na bieżąco ze skutecznymi nowościami w kosmetyce to nasz priorytet. Dzięki temu Goście Hotelu Centuria Wellness & SPA mogą nie tylko skorzystać z przepięknego usytuowania obiektu, atrakcji turystycznych jakich nie brakuje na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej, ale i rewolucyjnych receptur zabiegowych.

sectionImage
sectionImage

Fito Spa

pierwsza Polska marka produkująca w pełni naturalne profesjonalne kosmetyki bazujące na oleju z rokitnika, który posiada wyjątkowe właściwości odmładzające i regenerujące skórę. Idealne do masażu, kąpieli oraz pielęgnacji domowej.

sectionImage
sectionImage

Personel

Wyznajemy motto, że „Klimat tworzą ludzie”. Całkowicie zgadzając się z tą teorią starannie wybieramy naszych pracowników , to oni są bowiem są wizytówką hotelu wewnątrz i na zewnątrz miejsca pracy. W SPA pracują wykwalifikowane osoby, doskonale przeszkolone posiadające pełny wachlarz umiejętności wykorzystywanych w kosmetyce i pielęgnacji ciała.

sectionImage
sectionImage

Bo najważniejszy jest Gość

  • Obejmujemy opieką naszych gości od momentu przyjazdu do momentu wyjazdu, tak aby w każdej chwili mogli liczyć na naszą pomoc.
  • Doradzamy z których zabiegów najlepiej skorzystać, aby oferta była dostosowana dla ich potrzeb, zaleceń, upodobań i portfela.
  • Dostarczamy najwyższej klasy kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy.
  • Wciąż aktualizujemy naszą ofertę tak, aby nikt nie znudził się proponowanymi przez nas zabiegami
  • Nieustannie szkolimy pracowników, aby poziom świadczonych przez nich usług był jak najwyższy.