VIDEO

Bądź na bieżąco

Dodaj
Centuria Hotel&Natural SPA

Bo najważniejszy jest Gość..

Lokalizacja Hotelu w samym środku sosnowego lasu, z dala od zgiełku miasta idealnie łączy się z koncepcją holistycznego SPA, pozwalając na odpowiednie wyciszenie się oraz pełny relaks. Nasze Centrum zabiegowe Hotelu Centuria SPA zostało wielokrotnie wyróżniane. Jedną z najbardziej prestiżowych nagród jest wyróżnienie pisma InStyle oraz zdobycie nagrody w konkursie najwSPAnialsze miejsce na mapie urody. Centrum Odnowy Biologicznej Hotelu Centuria to prestiżowe SPA, wyróżniające się nie tylko wzorowym i indywidualnym podejściem do klienta, ale również odpowiednio dobranymi markami kosmetycznymi.

sectionImage
sectionImage

Académie Scientifique de Beauté Paris

Academie – zdobywca wielu nagród za osiągnięcia swoich laboratoriów. Kosmeceutyki i zabiegi Derm Acte są przeznaczone przede wszystkim dla osób, które wymagają bezinwazyjnego rozwiązania problemów skórnych z natychmiastowymi efektami. Ponadto program zwiększa i podtrzymuje efekty wykonanych już zabiegów estetycznych. Bycie na bieżąco ze skutecznymi nowościami w kosmetyce to nasz priorytet. Dzięki temu Goście Hotelu Centuria Wellness & SPA mogą nie tylko skorzystać z przepięknego usytuowania obiektu, atrakcji turystycznych jakich nie brakuje na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej, ale i rewolucyjnych receptur zabiegowych.

sectionImage
sectionImage

Atmosfera

Centrum Odnowy Biologicznej Hotelu Centuria doceniane jest również bardzo mocno za wystrój i klimat. Już niejednokrotnie nasze SPA było miejscem odwiedzin telewizji. Często organizowane są u nas sesje zdjęciowe przez profesjonalnych fotografów, aby piękno modelek było podkreślone pięknem naszego miejsca

sectionImage
sectionImage

Personel

Wyznajemy motto, że „Klimat tworzą ludzie”. Całkowicie zgadzając się z tą teorią starannie wybieramy naszych pracowników , to oni są bowiem są wizytówką hotelu wewnątrz i na zewnątrz miejsca pracy. W SPA pracują wykwalifikowane osoby, doskonale przeszkolone posiadające pełny wachlarz umiejętności wykorzystywanych w kosmetyce i pielęgnacji ciała.

sectionImage
sectionImage

Bo najważniejszy jest Gość

  • Obejmujemy opieką naszych gości od momentu przyjazdu do momentu wyjazdu, tak aby w każdej chwili mogli liczyć na naszą pomoc.
  • Doradzamy z których zabiegów najlepiej skorzystać, aby oferta była dostosowana dla ich potrzeb, zaleceń, upodobań i portfela.
  • Dostarczamy najwyższej klasy kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy.
  • Wciąż aktualizujemy naszą ofertę tak, aby nikt nie znudził się proponowanymi przez nas zabiegami
  • Nieustannie szkolimy pracowników, aby poziom świadczonych przez nich usług był jak najwyższy.