VIDEO

Bądź na bieżąco

Dodaj
Centuria Hotel&Natural SPA

Centuria dla najmłodszych

Hotel Centuria Wellness & Spa to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Atrakcje w hotelu jak i w jego okolicy dostarczą mnóstwo radości oraz wiele wspomnień dla małych i dużych.
Hotel organizuje również w trakcie pobytów pakietowych (wakacje, ferie, święta, długie weekendy), wyjątkowe animacje pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Nasi najmniejszi Goście stają się najmłodszymi Szefami Kuchni, mistrzami sportu i pływania, artystami plastykami czy też tancerzami. Przygotowujemy namiotowe miasteczko, kolorowe dmuchańce i wiele innych zabaw pod okiem animatorów.
 

sectionImage
sectionImage

Dla najmłodszych Gosci

Wewnętrzny kącik zabaw dla dzieci nie pozwoli naszym milusińskim się nudzić. Świetnej zabawy dostarczą również piłkarzyki, bilard czy ping-pong. Na zewnątrz proponujemy mini plac zabaw z huśtawką, zjeżdżalnią, domkiem i piaskownicą gdzie dzieci mogą na łonie natury bezpiecznie wypocząć.
Aby ułatwić pobyt z małym dzieckiem dysponujemy: łóżeczkami turystycznymi, wanienkami, podgrzewaczem do butelek, szlafrokami dla dzieci oraz innymi akcesoriami niezbędnymi podczas wyjazdu z domu.
Do dyspozycji małych gości jest wypożyczalnia gier planszowych oraz mini biblioteczka. Ponadto tylko dla nich Szef Kuchni przygotował specjalną kartę menu, która zadowoli najbardziej kapryśne podniebienia.

Zobacz menu dla dzieci