menu menu

Bądź na bieżąco

Dodaj
BLOG
Centuria Hotel&Natural SPA

Zabiegi

Głęboki sen

Unikalny rytuał, który poprawi komfort Twojego snu. Starannie dobrane uciski łagodzą kluczowe obszary napięć, a wielokrotnie nagradzana mieszanka olejków esencjonalnych z wetiwery, rumianku i drzewa sandałowego działa uspokajająco i wprowadza w stan głębokiego wyciszenia i relaksu. Pielęgnacja składa się z masażu ciała i regenerującego zabiegu na twarz. Polecany w godzinach wieczornych.

  90 min.   350 zł

Forest Therapy Rytuał Firmowy

Specjalnie opracowany rytuał wellness oparty o medycynę chińską – shirin yoku przeniesie cię na łono natury.  Doświadcz spokoju natury, która obejmie Twój umysł, ciało i skórę. Uwolnij się od stresów współczesnego życia, podłącz do energii płynącej z ziemi i zregeneruj się dzięki leśnej terapii. Głęboko relaksujący rytuał na ciało i twarz na bazie leśnego oleju aromaterapeutycznego. Przywraca harmonię duszy i ciała. Absolutny hit Natural SPA. Pielęgnacja składa się z peelingu ciała, masażu ciała, maski na stopy i dłonie, zabiegu na twarz, olejowania i masażu głowy.

  120 min.   450 zł

Rytuał Rokitnikowy

Odprężający rytuał na ciało i włosy na bazie naturalnego oleju z rokitnika. Peeling rokitnikowy na bazie drobinek soli i pestek żurawinowych doskonale oczyszcza ciało, pozostawiając skórę miękką i delikatną. Wyjątkowy masaż relaksujący z olejowaniem włosów pozostawi Twoją skórę wypielęgnowaną, miękką i rozświetloną.

  105 min.   280 zł

Odżywczy Rytuał Rokitnikowy

Prawdziwa uczta dla duszy i ciała. Niezwykle odżywczy rytuał na ciało jest połączeniem maski na ciało na bazie naturalnego masła shea z regenerującym olejem rokitnikowy oraz upiększającego masażu ciała i twarzy olejem rokitnikowym.  Odżywia, nawilża, nadaje skórze piękny, złocisty odcień.

  75 min.   250 zł

Polecane pakiety

zobacz wszystkie pakiety