menu menu

Bądź na bieżąco

Dodaj
BLOG
Centuria Hotel&Natural SPA

Zabiegi

Doskonałe ciało - Detox Reviver

Ujędrniający i wyszczuplający zabieg, który poprawia kontury ciała oraz eliminuje nadmiar płynów. Maska błotna wykorzystywana w zabiegu jest bogata w cenne składniki mineralne, a żel antycellulitowy poprawia cyrkulację, zmniejsza zatrzymywanie płynów, poprawia kolor i jakość skóry. Zabieg pozostawia szczuplejsze ciało i gładką skórę.

Pielęgnacja składa się z peelingu ciała, maski oraz masażu ujędrniającego okolicę ud i pośladków.

  80 min.   290 zł

Doskonałe ciało - Detox Reviver ze szczotkowaniem

Ujędrniający i wyszczuplający zabieg, który poprawia kontury ciała oraz eliminuje nadmiar płynów. Maska błotna wykorzystywana w zabiegu jest bogata w cenne składniki mineralne, a żel antycellulitowy poprawia cyrkulację, zmniejsza zatrzymywanie płynów, poprawia kolor i jakość skóry. W trakcie zabiegu wykonywane jest szczotkowania ciała na sucho szczotką z agawy sizalowej, którą zabierzesz do domowej pielęgnacji wzmacniającej efekty.

Pielęgnacja składa się ze szczotkowania na sucho,  peelingu ciała, maski oraz masażu ujędrniającego okolicę ud i pośladków.

  90 min.   350 zł

Różane nawilżenie

Intensywnie nawilżający zabieg oparty o produkty bogate w wyciąg z róży: serum, olejek i krem. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, która spowalnia procesy jej starzenia, przeciwdziała nadmiernej utracie wody, głęboko odżywia i regeneruje Pozostawia skórę promienną i miękką, otuloną poprawiającym nastrój zapachem.

Pielęgnacja składa się z peelingu ciała, maski i ajurwedyjskiego masażu głowy.

  60 min.   270 zł

Polecane pakiety

zobacz wszystkie pakiety