menu menu

Bądź na bieżąco

Dodaj
BLOG
Centuria Hotel&Natural SPA

Zabiegi

Masaż ciała uwalniający napięcia

Niezwykle intensywny masaż, który działająco głęboko w spiętych i obolałych mięśniach. Zastosowane w zabiegu odstresowujący żel na zmęczone mięśnie oraz odprężający mięśnie olejek do masażu błyskawicznie rozluźniają napięcia mięśniowe oraz przyjemnie rozgrzewają. Zabieg natychmiast łagodzi ból.

  60 min.   250 zł

Forest Therapy - masaż ciała oraz głowy

Uwalniający od stresu współczesnego życia i oczyszczający ciało z toksyn relaksujący masaż o powolnych i długich ruchach. Unikalna mieszanka olejków Forrest Therapy przywraca harmonię duszy i ciała. Powrót do natury lasu.

  60 min.   270 zł

Masaż antystresowo-regenerujący

Autorski masaż naszych terapeutów. Aromaterapeutyczny masaż całego ciała, twarzy i głowy ze szczególnym uwzględnieniem odcinków o dużej powierzchni receptywnej. Celem masażu jest rozluźnienie umysłu i ciała, oczyszczenie ze zbędnych myśli i przywrócenia równowagi pomiędzy ciałem a duchem.

  75 min.   280 zł

Relaksujący masaż Rokitnikowy


Masaż relaksujący olejem rokitnikowym wspaniale rozluźnia napięte mięśnie, pielęgnuje skórę dzięki dużej zawartości składników aktywnych, aromat werbeny nadaje subtelny zapach, a naturalna czerwonawa barwa oleju nadaje skórze piękny, złocisty kolor. Masaż działa aromaterapeutycznie co potęguje uczucie odprężenia.

  50 min.   170 zł

Niezwykłe doświadczenie aromaterapii - masaż ciała

Wyjątkowy masaż, który uwalnia napięcia z każdej części ciała, pozostawiając uczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Masaż wykonywany jest na jednym z 13 olejów aromaterapeutycznych dobieranym do indywidualnych potrzeb. 

  80 min.   330 zł

Relaksujący masaż ciała Marula i Jabłoń

Relaksujący masaż ciała wykonywany na naturalnym oleju Marula&Jabłoń.

Działa odprężająco, pozwala zniwelować napięcia mięśniowe, dodatkowo doskonale pielęgnuje skóre, spowalniając precesy starzenia.

  50 min.   180 zł

Polecane pakiety

zobacz wszystkie pakiety