menu menu

Bądź na bieżąco

Dodaj
BLOG
Centuria Hotel&Natural SPA

Zabiegi

Ceremonia różane nawilżenie

Intensywnie nawilżający zabieg oparty o produkty bogate w wyciąg z róży: serum, olejek i krem. Wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, która spowalnia procesy jej starzenia, przeciwdziała nadmiernej utracie wody, głęboko odżywia i regeneruje Pozostawia skórę promienną i miękką, otuloną poprawiającym nastrój zapachem.

Ceremonia składa się z inhalacji w saunie, kąpieli aromaterapeutycznej, peelingu ciała, maski i ajurwedyjskiego masażu głowy.

  105 min.   390 zł

Ceremonia głębokiego snu

Unikalny rytuał, który poprawi komfort Twojego snu. Starannie dobrane uciski łagodzą kluczowe obszary napięć, a wielokrotnie nagradzana mieszanka olejków esencjonalnych z wetiwery, rumianku i drzewa sandałowego działa uspokajająco i wprowadza w stan głębokiego wyciszenia i relaksu.

Ceremonia składa się z inhalacji w saunie, kąpieli aromaterapeutycznej, masażu ciała i regenerującego zabiegu na twarz. Polecany w godzinach wieczornych.

  135 min.   470 zł

Ceremonia Forest Therapy

Specjalnie opracowany rytuał wellness oparty o medycynę chińską – shirin yoku przeniesie cię na łono natury.  Doświadcz spokoju natury, która obejmie Twój umysł, ciało i skórę. Uwolnij się od stresów współczesnego życia, podłącz do energii płynącej z ziemi i zregeneruj się dzięki leśnej terapii. Głęboko relaksujący rytuał na ciało i twarz na bazie leśnego oleju aromaterapeutycznego. Przywraca harmonię duszy i ciała. Absolutny hit Natural SPA. Ceremonia składa się z inhalacji w saunie, kąpieli aromaterapeutycznej, peelingu ciała, masażu ciała, maski na stopy i dłonie, zabiegu na twarz, olejowania i masażu głowy.

  165 min.   570 zł

Polecane pakiety

zobacz wszystkie pakiety